Інформація про доставку


                                                         Доставка по всій Україні здійснюється кур'єрськими службами:
Нова Пошта
Інтайм
Deliveri
Укрпоштою
Самовивіз зі складу, або будь-яким іншим зручним для, Вас, способом
Доставка кур'єром по Харкову
 
 Після отримання перерахування або передоплати ми відправляємо товар будь-якої транспортної компанією на вибір замовника. Доставку на склад служби-перевізника в нашому місті здійснюємо безкоштовно!

Вартість і терміни доставки залежать безпосередньо від транспортної компанії яку вибрав замовник; від кількості місць, ваги, габаритів вантажу; відстані та ін. Послуги транспортної компанії оплачує замовник при отриманні товару. При замовленні товару післяплатою замовник також оплачує доставку грошей назад.

Просимо, Вас, перевіряти товар на предмет цілісності упаковки і цілісності товару на місці - у відділенні служби доставки Вашого міста в присутності кур'єра. При наявності будь-яких зовнішніх пошкоджень упаковки або товару вимагайте від працівників філії доставки або кур'єра задокументувати це!

Доставка товару здійснюється у зручний для Вас час, нашим кур'єром, тільки за конкретною адресою квартири або офісу. Доставка в межах Харкова 50 грн.

                                                             Оплата товару

1. Післяплатою. Оплата здійснюється при отриманні посилки на складі автотранспортної компанії. В даному випадку, Ви додатково оплачуєте вартість зворотної доставки коштів, згідно з тарифами перевізника.

Післяплатою відправляємо тільки після повної або часткової передоплати на карту Приват-Банку.
Вартість зворотної доставки дивіться на сайті перевізника.


2. Оплата на карту Приват-Банку.
Оплата на карту Приват-Банку проводиться після оформлення замовлення, замовлення буде відправлений тільки після надходження грошей на карту
Рахунок на передоплату замовлення дійсний два робочих дня, якщо оплата не надходить, замовлення автоматично анулюється.

Не забувайте після оплати повідомити про те, що це саме Ви поповнили рахунок, назвавши прізвище, суму, дату і час оплати.
Переваги. Відсутні додаткові витрати на зворотну відправку грошей.

Ми працюємо по всій території України: Вінницькою областю, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької областю, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Ужгородської, Харківської , Херсонській, Хмельницькій, Черкаській, Чернігівській, Чернівецькій обл.